למידע וייעוץ חייגו 0747695888
שאלות ותשובות
שאלות נפוצות
 • מי אנחנו ?
 • קאזה גרופ הוקמה בשנת 2001 והחלה את דרכה כחברה באיטליה אשר מתמחה בייצור רהיטים שעוצבו ותוכננו ע"י טובי המעצבים האיטלקיים ושווקו למדינות רבות בעולם. במהלך השנים ובשל התפתחותו העצה של השוק הסיני, העתיקה חברתנו את משרדיה לעיר פושאן שבסין ובהמשך גם לאיסטנבול שבטורקיה.
  לאורך כל שנות פעילות החברה שירתה חברתנו לקוחות רבים ברחבי העולם. הן לקוחות פרטיים אשר רצו לרכוש את כל תכולת הבית מסין, טורקיה ואיטליה ועד ללקוחות עסקיים וחברות אשר רוכשות מאחת מהמדינות הנ"ל את התוצרת באופן שוטף.
  כחלק מעבודתנו היינו שותפים לעשרות פרויקטים אשר עוצבו ותוכננו ע"י מיטב המעצבים בארץ ובעולם, עיצבנו רהיטים מכל הסוגים, כאשר רוב ההזמנות היו מותאמות אישית לצורכי הלקוחות.
  חברתנו היא החברה המובילה ביבוא אישי מסין, טורקיה ואיטליה וזאת הודות לניסיון הרב שחברתנו צברה במהלך השנים והודות ידע העשיר שחברתנו רכשה.
 • למי זה מתאים?
 • היבוא האישי ורכישת תכולת הבית מחו"ל הינו הליך מרוכז ועמוס המתאים ללקוחות הבונים את ביתם או מבצעים שיפוץ מקיף. במסגרת הליך זה הלקוחות מגיעים לאחת המדינות, שם אחד מנציגי החברה יאסוף אותם משדה התעופה יחד עם מתורגמן. בביצוע הליך זה הלקוחות חוסכים למעלה מ50% מעלויות הבנייה וכמו כן, נחשפים להיצע מוצרים נרחב.
 • מי קהל הלקוחות שלנו?
 • חברתנו מעניקה שירותים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים כאחד.

  ללקוחות פרטיים חברתנו מעניקה את שירות היבוא אישי מחו"ל במסגרת ההליך חברתנו מסייעת ללקוחות בביצוע הרכש של כל תכולת הבית. כמו כן, כחלק מהשירות הניתן ללקוחות המבצעים יבוא אישי חברתנו מסייעת ללקוחות בבחירת החומרים הנכונים, ניהול המשא ומתן, בקרת איכות למוצרים שנרכשו,שירותי העמסה למכולה עבור המוצרים שנרכשו וסיוע בהליך השילוח והשחרור מהמכס במידת הצורך.
  את אותו השירות, מקבלים גם יזמים בתחום המלונאות אשר מבצעים רכש מקיף לפרויקט המלונאי ואף אספקה שוטפת של מוצרים שונים למלון לאחר מכן.

  ללקוחות עסקיים חברתנו מעניקה מבחר שירותים אשר כוללים איתור ספקים, ניהול משא ומתן, בקרת איכות, שירותי העמסה וסיוע בהליכי השחרור מהמכס. לרוב, השירות לחברות ניתן בהתאמה אישית ועל פי צורכי הלקוח, כלומר, ישנם לקוחות להם חברתנו מבצעת רק את בקרת האיכות וישנן חברות אשר חברתנו מבצעת עבורם את כל השירות.
 • מה אפשר לרכוש בסין, טורקיה או איטליה?
 • במסגרת יבוא תכולת הבית מאחת המדינות והיבוא האישי תוכלו לבצע רכישה של כלל מוצרי הגמר לבית חלומותיכם מבלי להתפשר על איכות המוצרים ,רמת הגימור וכמובן לשמור על התקציב המתוכנן. חברתנו מלווה אתכם למיטב השווקים העוסקים במוצרי הריצוף לבית וריצוף חוץ, חיפויי קירות למיניהם, שווקי הסניטריה ומוצרי האמבטיה. כמו כן, כחלק מרכישת תכולת הבית נבקר בשווקים העוסקים בייצור מטבחים, ארונות, ריהוט, תאורה ואפילו שווקי הדקורציה ומוצרי הלבשת הבית. כמובן שכל מסע הרכש מתוכנן מבעוד מועד ומותאם לצרכיכם ולדרישותיכם.
 • מה הם השירותים שחברתנו נותנת?
 • כחלק מהיבוא האישי מחו"ל, חברתנו מלווה אתכם לאורך כל שהותכם במדינה החל מרגע נחיתתכם בשדה התעופה, ועד לרגע עלייתכם למטוס חזרה ארצה. אנו ניקח אתכם למיטב השווקים שתואמו מראש על פי צרכיכם ועל פי דרישותיכם ונסייע לכם בביצוע בחירת טיב המוצרים ובניהול המשא ומתן מול הספק. כמובן שההתקשרות בנינו לא תמה ברגע עליתכם למטוס חזרה ארצה, נהפוך הוא, היא בדיוק התחילה! אנו נעקוב באופן שוטף אחר הייצור של הזמנותיכם ונבדוק כי המוצרים שנרכשו זהים לאלו שתקבלו. נבדוק את טיב המוצרים ונשלח אליכם תמונות המעידות על תקינות המוצרים שרכשתם. לאחר סיום בקרת האיכות, נאסוף את כלל המוצרים מהספקים ונעמיס אותם לתוך מכולות אשר יעשו דרכם ארצה. רוב לקוחותינו הפרטיים אינם בקיאים בנושא היבוא, ולכן חברתנו תסייע לכם בהתנהלות מול עמילי המכס, רשות המכס והנמלים ושחרור המכולה.
 • אז איך זה בעצם עובד?
 • ההליך מורכב ממספר שלבים עיקריים. השלב הראשוני הוא פגישת ההיכרות, בוא נכיר אחד את השני, תקבלו הכוונות והמלצות. השלב השני הוא פגישה מעמיקה יותר בה נעבור על תוכניות הבנייה ועל כתבי הכמויות, נתכנן את המסע שלכם ,נסגור תאריך לנסיעה ונתאם ציפיות. בשלב השלישי ההתרגשות מתחילה, עליה למטוס לאחת המדינות, שם נציג החברה, יחד עם מתורגמן יאספו אתכם משדה התעופה, יקחו אתכם למלון בקרבת מקום ולאחר מכן נתחיל את מסע הרכישות בהתאם למתוכנן. ,תוך כדי ההליך, נגיע למיטב הספקים המקומיים שתוכננו מבעוד מועד ובהתאם לצרכיכם, נרכוש את מוצרי הריצוף , החיפויים, הסניטריה, הנגרות, הריהוט והדקורציה שתמיד חלמתם עליהם. ובתום שלב זה נציגנו ילוו אתכם לשדה התעופה חזרה ארצה (אלא אם תבחרו להישאר להמשך טיול).
  בשלב הרביעי חברתנו תעקוב באופן שוטף אחר הזמנותיכם ותבצע עבורכם את כל בקרת האיכות למוצרים שרכשתם ונציגינו ישלחו לכם תמונות ותיעוד של המוצרים שרכשתם.
  בשלב החמישי נבצע העמסה של הזמנותיכם לתוך מכולות בדרכם אותם ארצה לבית הנבנה. לאחר הגעת המוצרים ארצה, נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל הקשור לשחרור המכולות מהמכס ובהתנהלות מול עמיל המכס ורשות המכס והנמלים.
  זהו, כל המוצרים שלכם אצלכם ועכשיו נשאר להתקין אותם.
 • אז מה אני צריך לקחת איתי לרכישה?
 • כחלק ממסע הרכש בסין ולאחר ביצוע ההזמנות, נצטרך לשלם לספקים כ30% מערך ההזמנה, ולכן, תצטרכו להביא עמכם לפחות 30% מערך הרכישות הצפוי שתוכנן מבעוד מועד.
 • למה איתנו?
 • כבר ידוע שהיבוא האישי מסין ומטורקיה הפך לטרנד. אנו רואים ביבוא תכולת הבית נושא רציני שכן מדובר בהגשמת חלומכם דבר המצריך ידע רב, וחשוב מכך, היבוא האישי יחסוך לכם המון כסף! אך חשוב להבין שאת היבוא האישי צריך לעשות עם הטובים ביותר ולא להתפשר שכן הדבר עלול להוביל להוצאות מיותרות ועוגמת נפש עצומה.

  חברתנו הינה החברה הותיקה בשוק ובעלת הנסיון והידע הרב ביותר שיעמוד לרשותכם לכל אורך הדרך. נציגנו ינחו אתכם מה מותר לרכוש ומה אסור לרכוש בכדי להימנע מביורוקרטיה מיותרת במכס. כמו כן, נציגנו ינחו אתכם לבחירת המוצר הטוב ביותר במסגרת התקציב מבחינת איכות המוצר וטיבו ויסייעו לכם בביצוע המשא ומתן מול הספק.

  לחברתנו עשרות לקוחות מידי שנה המבצעים יבוא אישי של כל תכולת הבית וביניהם נמנים עשרות לקוחות פרטיים, יבואנים, קבלנים, יזמים, בעלי צימרים, מלונות, מסעדות ועוד.
 • איך פונים אלינו?
 • ניתן לפנות אלינו בטלפון 0747695888 או ע"י מילוי טופס ליצירת קשר באתרנו ואחד מנציגינו ישמח ליצור עימך קשר.
  לנוחיותכם ניתן לשלוח לנו גם פנייה בדוא"ל:
  info@casavillaprojects.com


מעניין? שתף עם חברים
CN
מחסן לוגיסטי ומפעל- סין
Room No.C09-10, 3rd Floor of Wanxiang Decoration Material City, Xinhua Rd, Lecong Town,
0747695888
IL
זכיין ראשי בישראל- בית רהיטי עטרת
העבודה 35, אשדוד
0747695888
IT
נציגות באיטליה
No. 7 Via Rastrelli , Milano ITALIA
0747695888
TR
נציגות בטורקיה
Yeşilkent, 1917. Sk. No:2, 34515 Esenyurt/İstanbul, Turkey
0747695888