למידע וייעוץ חייגו 0747695888
עיצוב רהיטים
עיצוב רהיטים

עיצוב רהיטים בהתאמה לעיצוב פנים הבית

* מאמר אורח

קנייה של רהיטים חדשים היא קנייה שחייבים להקדיש לה לא מעט זמן, מחשבה ותשומת לב.
בשנים האחרונות ניתנת חשיבות רבה להתאמה מושלמת בין כל האלמנטים הלוקחים חלק בעיצוב החדר והבית כולו – עיצוב פנים, בחירה של רהיטים, שטיח, צבע ואפילו סוג המשקופים.

מכאן לא נותר אלא לקחת את הנושא צעד נוסף קדימה ולעצב את הרהיטים מלכתחילה כך שיתאימו לעיצוב הפנים בבית כולו. זוהי נישה נוספת בתחום של ריהוט מעוצב בהתאמה אישית. על ידי עיצוב אישי של פריטי ריהוט אפשר בעצם להביא לידי כך שהרהיטים שעליהם חולם הלקוח הם אכן אלה שיהיו אצלו בבית. הרהיטים שעליהם חלם במשך שנים רבות יכולים להתממש במציאות ובסיוע של מעצבת פנים מקצועית יכולים להתאים באופן מושלם לרצונות של הלקוח ולהעדפות העיצוביות שלו בנוגע לבית שלו ולחלל שבו. כאשר ניתנת תשומת הלב הנדרשת לכל פינה בחלל אין ספק שהחדר והבית כולו יתקבל בצורה האופטימלית והיעילה ביותר מבחינת ניצול המקום כולו ללא בזבוזים מיותרים.

עיצוב רהיטים בהתאמה לעיצוב הפנים של הבית

כאשר לוקחים בחשבון את גודל החלל ומזמינים ריהוט מעוצב המתאים בדיוק לחדר מסוים – החדר ייראה לא פחות ממושלם. המידות תהיינה מתאימות לאורך הקירות, למרחק מהחלון או למיקום שבו אמורים הרהיטים לעמוד. תתבצע בעצם ירידה לפרטים הקטנים, כמו צבע הקירות, טפט, שטיח או אפילו אהיל – יתקבל חדר שיורכב כולו מהרמוניה עצובית ואי אפשר יהיה להתעלם מהעובדה שכל הפריטים בחדר משתלבים בצורה מושלמת זה עם זה.

זו הסיבה שכדאי לבצע תהליך עיצוב בליווי צמוד של מעצבת פנים מקצועית ומנוסה שתוכל לתרום לא מעט מהידע שלה ומהניסיון שיש לה בעיצוב חדרים או בתים דומים. לפני שמתחילים את התהליך של עיצוב פנים חשוב לקבל ייעוץ והכוונה מאשת המקצוע על מנת לשמוע ממנה רעיונות שיוכלו לסייע ולתרום לתהליך ולעיצוב המוצלח. חשוב להגדיר בדיוק מה חשוב, מי גר בבית והאם ישנם פרטים שללקוח או לבני משפחתו חשוב שיהיו חלק בלתי נפרד מהתוצאה הסופית, כלומר מהבית המעוצב שיתקבל בסיום התהליך.

התאמה מוחלטת בין הרהיטים לעיצוב

כאשר מבצעים את התהליך של עיצוב פנים אין ספק שלא רק הרהיטים הם אלה שנותנים את הטון אבל מפאת הגודל שלהם כמובן שיש להם תרומה גדולה מאד. בליווי צמוד ומקצועי של מעצבת פנים אפשר להחליט על גודל הרהיטים המתאים לחדר או לבית, הצבע, הדגם וכמובן המראה של הרהיטים כך שישתלב וייתן את החלק שמצופה ממנו מהתהליך הסופי ומהתוצאה הרצויה. כיום, ריהוט מעוצב יכול להיות נחלתם של כל אלה שלא מוכנים או רוצים לבחור רהיטים מתוך תצוגה או קטלוג אלא רוצים להביא לידי ביטוי את הרצונות והחלומות האישיים שלהם. למזלם הגדול עולם עיצוב הרהיטים מאפשר זאת.

מעניין? שתף עם חברים
CN
מחסן לוגיסטי ומפעל- סין
Room No.C09-10, 3rd Floor of Wanxiang Decoration Material City, Xinhua Rd, Lecong Town,
0747695888
IL
זכיין ראשי בישראל- בית רהיטי עטרת
העבודה 35, אשדוד
0747695888
IT
נציגות באיטליה
No. 7 Via Rastrelli , Milano ITALIA
0747695888
TR
נציגות בטורקיה
Yeşilkent, 1917. Sk. No:2, 34515 Esenyurt/İstanbul, Turkey
0747695888