למידע וייעוץ חייגו 0747695888
יבוא אישי, החלום שהופך למציאות
יבוא אישי, החלום שהופך למציאות

בין אם אנחנו בונים עסק או בית חדש, קונים אותו, או שפשוט החלטתנו לשפץ ולהשתדרג, אנו יודעים שמדובר בכאב ראש לא קטן, שעלול גם להתבטא בתקציבים הולכים וגדלים. החל משלב הריצוף והחיפוי, דרך הריהוט וכמובן התאורה – לפעמים נראה שהרשימה של הדברים שצריך לקנות ולשלם עליהם פשוט מסרבת להיגמר. וכאשר הרשימה כבר סגורה, ואנחנו מוכנים למשימה הבאה, נגלה שעומדות מולנו שתי אפשרויות – להגדיל את התקציב, או לוותר על חלק מהדברים אותם כל כך רצינו. לפעמים נאלץ להתפשר פשוט בגלל שלא הצלחנו למצוא את הריצוף שעליו חלמנו, או את הספה שעליה דמיינו שנשכב לאחר יום עבודה ארוך.

זו הסיבה בגללה בשנים האחרונות מגמת היבוא האישי, והיבוא האישי מסין בפרט הולכת וגוברת. יבוא אישי הינו הפתרון המושלם למי שרוצה להתחדש בכל דבר שאפשר להעלות על הדעת – בלי להיכנס לחובות.

תארו לעצמכם מקום בו תוכלו למצוא כל את כל מה שאי פעם חלמתם עליו לבית. שולחנות אוכל בכל הצבעים והגדלים, כסאות מרהיבים, וכורסאות שכאילו מתחננות שישבו עליהן, ריצוף בכל רמת גימור, ומכל חומר שאפשר לחשוב עליו, וגופי תאורה שיכולים להתאים בדיוק למקומות בהם רציתם שיהיו.

יבוא אישי הופך את החלום הזה – למציאות, בסין קיימים מאות מרכזי קניות ותערוכות, ובכל אחד מהם עשרות בניינים ענקיים אשר בהם תוכלו למצוא מוצרים לבית בכל צבע וגודל, אשר עשויים מכל חומר שתרצו, וברמות גימור ואיכות משתנות – וכל זה במחירים שמגיעים ל50% פחות ממה שהייתם מוצאים בארץ.

הרי בסופו של דבר מדובר במשהו שישאר איתכם לכל החיים, או לפחות ב10-15 שנים הקרובות. זה הבית שלכם, הבית שהילדים שלכם יחיו בו בעתיד, אולי אפילו החלטתם לשפץ את העסק. אתם באמת רוצים יום אחד לקום ולהתחרט על כך שלא קניתם את השיש שכל כך אהבתם כי התקציב לא היה מספיק גדול? או על כך שהתפשרתם על כורסה לא כל כך נוחה פשוט כי לא מצאתם משהו יותר טוב? אז למה להתלבט, אם אפשר פשוט לייבא?

זה מורכב מידי אתם בטח אומרים, הרי מה לנו ולסין. היא נמצאת כמעט בקצה השני של העולם, ואיך נדע שלא עובדים עלינו?

כאן בדיוק אנו, קאזה גרופ, נכנסים לתמונה. אנחנו נלווה אתכם בכל תהליך הרכישה, היבוא, ואפילו ההובלה. לנו בקבוצת קאזה גרופ יש קשר מתמשך עם מיטב היצרנים בסין, וביחד אתכם אנו נבחר בדיוק את המוצרים שיתאימו לכם. תהליך היבוא יתחיל בתכנון מוקדם, ובתקצוב הפרוייקט, יחד עם קביעת לוחות זמנים, וימשיך בהזמנת המוצרים שנבחרו, היבוא שלהם ארצה, והתקנתם בבית.
בנוסף באפשרותכם לתכנן איתנו טיסה לסין, החל משלב רכישת הכרטיסים, דרך פגישה עם נציג החברה אשר מגורר בסין וילווה אתכם בכל מסע ההתרשמות והרכישה, ועד החזרה ארצה והזמנת הסחורה שנבחרה.

יבוא אישי מעולם לא היה פשוט וזול יותר.

מעניין? שתף עם חברים
CN
מחסן לוגיסטי ומפעל- סין
Room No.C09-10, 3rd Floor of Wanxiang Decoration Material City, Xinhua Rd, Lecong Town,
0747695888
IL
זכיין ראשי בישראל- בית רהיטי עטרת
העבודה 35, אשדוד
0747695888
IT
נציגות באיטליה
No. 7 Via Rastrelli , Milano ITALIA
0747695888
TR
נציגות בטורקיה
Yeşilkent, 1917. Sk. No:2, 34515 Esenyurt/İstanbul, Turkey
0747695888